Jednoduchý geometrický tvar přivedený k designové dokonalosti. Stylové pohodlí přizpůsobené i těm nejnáročnějším požadavkům. Prvotřídní kvalita každého detailu díky ruční výrobě.

Navštivte Quatros nábytek, Poděbradská 520/24, Praha 9 Vysočany a vyzkoušejte si pohodlí našich křesel.

Barvy

Kterýkoliv odstín z více než dvou tisíc barev může nést právě vaše křeslo Ball  Chair. A to není vše, vaše designové křeslo dokáže vypadat díky speciálním úpravám jako z kamene, ze dřeva, lze jej na přání třeba potáhnout plátky zlata a posázet diamanty. Jeho finální podoba je skutečně pouze ve vaší režii.

Čalounění Ball Chair

36 atraktivních odstínů vysoce kvalitních potahových látek je zárukou originálního řešení vašeho křesla. Popusťte uzdu své fantazii a uspořádejte jednotlivé vnitřní segmenty v libovolné sestavě. Pokud ovšem uvítáte luxus v podobě kožených či koženkových polstrů, rádi vám vyhovíme.

Povrchová úprava

Povrchový lak se vybírá z automobilové barevnice vzorků laků RAL, jež obsahuje přes 2000 odstínů. Každý si tedy najde přesně tu svou barvu. Na křeslo se dá aplikovat potisk, airbrush i jiné povrchové úpravy podle přání zákazníka a technických možností výroby.

Materiály

Pro ruční výrobu skeletu křesla je použit sklolaminát, který nejvíce splňuje požadavky na vzhled a funkčnost dokonale kulatého tvaru křesla Ball Chair.

Pohodlné vnitřní polstrování je ušito z prvotřídních španělských látek v desítkách odstínů. Potahové materiály jsou nejen vysoce estetické, ale také se snadno čistí a udržují.

Jak správně pečovat o polstrování vašeho křesla, se dozvíte zde.