Jednoduchý geometrický tvar přivedený k designové dokonalosti. Stylové pohodlí přizpůsobené i těm nejnáročnějším požadavkům. Prvotřídní kvalita každého detailu díky ruční výrobě.

Navštivte Quatros nábytek, Poděbradská 520/24, Praha 9 Vysočany a vyzkoušejte si pohodlí našich křesel.

Údržba vnitřního polstrování

Látky, používané pro výrobu polstrování našich křesel, obsahují technologii Aquaclean, díky které je údržba maximálně snadná a k vyčištění i těch nejodolnějších nečistot vám postačí pouhá voda.

Co je Aquaclean?

Technologie Aquaclean patří mezi revoluční povrchovou úpravu, která umožňuje odstranit skvrny pomocí vody. Údržba je velice jednoduchá a skvrny odstraníte za minimum času.

Výhody technologie Aquaclean oproti jiným odpuzovačům kapalin?

Běžné odpuzovače brání proniknutí kapalin pouze po dobu několika minut. Jakmile kapalina pronikne, látky přestanou být účinné. Aquaclean naopak kromě své funkce odpuzovače, funguje i jako prostředek usnadňující čištění a pomáhá k tomu, aby se nečistoty z látky dostávaly snadněji.

S povrchovou úpravou Aquaclean máte tedy možnost vyčistit skvrnu nejen na povrchu, tato povrchová úprava usnadní čištění a vytáhnutí nečistot i v případech, kdy již pronikly do tkaniny.

A co životní prostředí?

Látky s povrchovou úpravou Aquaclean Technology, mají certifikát Made in Green, ten garantuje nepřítomnost škodlivých látek a výrobu šetrnou k životnímu prostředí.

Co vše lze vyčistit díky úpravě Aquaclean?

Vyčistíte jakékoliv skvrny a znečištění z běžného, domácího provozu, tedy skvrny od sodovky, jídla, krému na boty. Testování dokázalo, že s povrchovou úpravou Aquaclean vyčistíte i takové skvrny, jako například od permanentní fixy.

Skvrna úplně nezmizela, co teď?

V extrémních případech znečištění, kdy skvrna úplně nezmizela, doporučujeme prvně použít vodu s kapkou mýdla a poté odstranit skvrnu čistou vodou.

Jak jinak lze polstrování vyčistit?

Je možné jej vyprat v pračce, avšak dbejte na správný způsob praní, který najdete na etiketách. To znamená správný program, teplota, způsob žehlení atd.

Čištění ve třech krocích.

  1. odstraňte zbytky nečistot
  2. na skvrnu aplikujte vodu, buď přímo nebo prostřednictvím mokrým, vyždímaným hadříkem. Počkejte pár sekund. Aplikujte vodu na skvrnu. Přímo ji nalijte, případně naneste vodu papírovým či látkovým ubrouskem
  3. Přitlačte hadřík na skvrnu a krouživými pohyby skvrnu jemně otírejte. V případě, že skvrna nezmizí hned, proces opakujte, dokud skvrna úplně nezmizí.

POZOR: nepoužívejte k vyčištění jiné prostředky, než jsou zde doporučeny. V případě, že dojde k poškození vlivem nevhodného čistícího prostředku, nevztahuje se již na výrobek zákonná záruka. V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat na email info@ballchair.cz rádi Vám poradíme. Pro odstranění nečistot jako je prach, doporučujeme vysavač.

Záruka

Záruční a servisní podmínkyNa výrobek je dána dvouletá záruka dle zákona. Tato záruka se vztahuje na vady dle obchodního zákoníku. Po dobu 2 let poskytuje prodejce a výrobce další mimo záruční služby. Tyto služby se nevztahují na drobné poškození laku a vnitřního polstrování, způsobené zákazníkem.

V naší extra pozáruční službě nabízíme zákazníkovi takové výhody, jako je například možnost přelakování či výměna polstrování a to v případě poškození. Tato služba je zpoplatněna pouze za cenu materiálu a dopravy. Toto je možné využít 2x po dobu 10 let, od uplynutí zákonné záruční lhůty.

Naše společnost a výroba je česká, proto si můžeme dovolit a rádi poskytujeme našim zákazníkům individuální přístup. Všechny křesla Ball chair jsou vyrobena v České republice.